Blog
Insomnia vigilantium
Grzegorz z Sanoka
Grzegorz z Sanoka Piszę, więc jestem!
0 obserwujących 27 notek 5500 odsłon
Grzegorz z Sanoka, 3 maja 2017 r.

Tani, dobry i skuteczny sposób przeciwko wypadaniu włosów

139 0 1 A A A

                                                                                                                                

...
Co 6 sekund umiera człowieka z głodu na świecie, ludzie żyją w nędzy i niedożywieniu.

Gdyby wszystkie kosmetyki sprzedawane na świecie objąć akcyzą ok. 4% wartości, którą przeznaczałoby się na zakup ryżu i mleka w proszku, to można byłoby zlikwidować głód na naszym globie – ktoś mądry to wyliczył.

Człowiek syty i bogaty pogrąża się w swoim egoizmie i myśli o bzdurach, jak np. wstrzymać wypadanie włosów.
Żal mi jest was bogacze, politycy, uczeni i zakompleksieni, że nie stać was na pokorę i miłosierdzie oraz współczucie, a tylko myślicie o własnym pięknie, a ono i tak z natury swojej przemija.

Muszę jednak być uczciwym, bo w tytule podałem wiadomość o skutecznym środku przeciw wypadaniu włosów, no to muszę być konsekwentny, zatem niżej napisałem o tym sposobie.


                                                         Sposób jest prosty.

 

Dawałem psu siemię lniane do jedzenia, aby poprawić jego stan skóry i włosów, bo był chory. Po kilku tygodniach zauważyłem, że podanie lnu spowodowało pozytywne zmiany.

Zatem pomyślałem sobie, że skoro to psu pomaga, to może i człowiekowi pomóc, przecież wielu ludzi nie różni się od psów, jeśli chodzi o charakter, chociaż jak zauważyłem, psy są lepsze od ludzi.


Zatem spożywajcie siemię lniane w ilości ok. łyżki stołowej dziennie i popijajcie olejem lnianym też ok. łyżki stołowej, a zobaczycie, że wasze włosy się poprawią i przestaną wypadać już po ok. trzech tygodniach.


A jak już doprowadzicie włosy do dobrego stanu, to proszę was, stańcie się ludźmi miłosiernymi i nie zapominajcie o umierających z głodu i cierpiących nędzę!


Pozdrawiam !

Jan Kapturak z Raciborowic

Skomentuj Obserwuj notkę Napisz notkę Zgłoś nadużycie
NEWSY - TOP 5

O mnie

Ten blog założyłem "pro publico bono", a przy okazji ćwiczę pisanie. Będzie dla mnie zaszczytem, jak ktoś przeczyta, a krytyki się nie boję. Sporo bzdur jest w internecie i nie zaszkodzi jak pojawią się nowe. Podkreślam, że uczę się pisania i to od wielu lat! Sportowiec też musi trenować, zatem moje tu działanie z pisaniem powinno być zrozumiałe! Mój nick "Grzegorz z Sanoka" odnosi się do polskiego filozofa z XV wieku, inne skojarzenia są bezmyślne!

Ostatnie notki

Najpopularniejsze notki

Ostatnie komentarze

  • Popieram Redutę Dobrego Imienia. Lewacki sposób działania stary jak świat: powtarzać...
  • "Kto chipem wojuje, od chipa ginie!" - super wypowiedź. Pozwoli Pan, że zacytuje ją w moim...
  • Cytat: "Co Wam przeszkadza w tym, że ludzie się modlą, że wspominają?" Słuszne pytanie! Co...

Tagi

Tematy w dziale Społeczeństwo